O firmě - EMITEX - pro Vaše nejmenší, dát to nejlepší...

Výrobky ke kočárkuVýrobky k AutosedačceVýrobky k postýlceOstatní výrobky

 

O firmě

O FIRMĚ EMITEX PRODUCTS s.r.o. - ČESKÉ FIRMĚ S VÍCE NEŽ 20LETOU TRADICÍ

Jsme česká firma -  výrobci, se sídlem a dílnami v Ostravě - Vítkovicích. Zaměstnáváme více než 40 zaměstnanců. Naši dodavatelé materiálů, galanterie atd. jsou taktéž české firmy. Jsme na svou práci hrdi a snažíme se co nejvíce vyhovět nárokům trhu.

 

Něco málo k historii firmy.

 

V roce 1992 se firma EMITEX - Martin Maleňák zabývala výrobou šitých obalů pro výrobce hraček, autopotahů, drogerie apod. a při této činnosti začala vyrábět první pláštěnky na kočárky.

 

Výroba pláštěnek se postupem času rozrůstala společně s narůstajícím zájmem dovozců kočárků o nové typy pláštěnek. Veškeré střihy si vyrábíme sami. 

Postupem času jsme začali na přání našich zákazníků vyrábět i jiné doplňky - tašky na kojenecké potřeby, zimní pytle, nánožníky,rukávníky, deky a další doplňky nejen na kočárky, ale i na autosedačky, dále zavinovačky, chrániče matrací atd. Snažíme se vycházet vstříc zákazníkům nejen kvalitou výroby, ale také cenou. Ta se stává v mnoha případech jedním ze základních důvodů v rozhodování zákazníka zda-li si zboží koupí.

 

Abychom zajistili dostupnost našich produktů, spolupracujeme s obchodními partnery s kamennými prodejnami v celé ČR.