Kdo jsme

Česká výrobní textilní společnost s více než třicetiletou tradicí.

Historie obchodní značky Emitex sahá až do roku 1992, kdy v Ostravě začala šít textilní obaly pro výrobce hraček, autopotahy a pláštěnky na kočárky. Nabízený sortiment se spolu s vzrůstající poptávkou rozšiřoval a nyní nabízíme celou škálu produktů pro použití v dětských kočárcích, postýlkách, autosedačkách, sportovních vozících atd.

Náš tým v současnosti tvoří přes 20 zaměstanců, které v dílně v Ostravě-Vítkovicích šijí fusaky, zavinovačky, pláštěnky, tašky na kojenecké potřeby, nánožníky, rukávníky, deky a mnoho dalších doplňků. Byť naše produkty mají širokou škálu využití, pro všechny platí několik zásad, které jsou pro nás zcela zásadní, a které určují směr našeho působení. Jelikož jsou naše produkty určeny vesměs nejmenším dětem, dbáme na evropský původ látek a jejich certifikaci a zdravotní nezávadnost, důraz klademe na precizní ušití výrobku a v neposlední řadě je naším cílem jít s dobou a moderním designem. Na tvorbě nových kolekcí spolupracujeme s designéry a módními návrháři tak, abychom dokázali naplnit představu i náročnější klientely o trendovém vzhledu nabízených produktů.

Naší velkou předností je možnost vývoje nových textilních produktů na míru a zakázkové výroby, v případě zájmu o navázání spolupráce v této oblasti nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme podrobnosti.

V roce 2021 prošla firma významnými organizačními změnami, současné vedení firmy klade maximální důraz na zachování dosavadní kvality výrobků, původ a zdravotní nezávadnost používaných materiálů, trendový design nově vznikajících kolekcí produktů, dbá na férové pracovní podmínky pro své zaměstnance, ekologickou udržitelnost výroby a budování perspektivních vztahů se svými obchodními partnery. Produkty Emitex jsou k dostání jak na e-shopu na www.emitex.cz, tak v široké síti kamenných prodejen a e-shopů našich obchodních partnerů v České republice i v zahraničí.